Za "Brotnjo Open 2017" prijavljeno 112 natjecatelja

12. međunarodni stolnoteniski turnir "Brotnjo Open 2017"

Završene su prijave za 12. međunarodni stolnoteniski turnir "Brotnjo Open 2017" koji će se održati 20.05.2017. godine u Gradskoj sportskoj dvorani (GSD) u Čitluku povodom proslave Dana općine Čitluk u organizaciji STK "Brotnjo" iz Čitluka.

Molimo prijavljene natjecatelje koji se nalaze na listi prijavljenih da eventualne greške prilikom razvrstavanja u starosne kategorije, zavođenju imena, prezimena, gradova iz kojih dolaze ili bilo kojeg drugog razloga prijave na broj mobitela +387 63 321 454.

Na listi ispod možete pogledati popis prijavljenih natjecatelja za "Brotnjo Open 2017" koji će biti ždrijebani u grupe po starosnim kategorijama.

Žene

1. Natalija Debelnogić – Zenica (BIH)

2. Azra Alispahić – Sarajevo (BIH)

3. Zdenka Jager – Vogošća (BIH)

4. Mina Katanić - Sarajevo (BIH)

5. Esen Yazici - Bursa (TR)

6. Mensura Fetić - Zenica (BIH)

7. Idrija Redžepović - Sarajevo (BIH)

8. Arnela Manov - Prozor-Rama (BIH)

 

Igrači do 39 godina

1. Nikola Vlahović – Ploče (CRO)

2. Ivon Grgurinović – Ploče (CRO)

3. Marko Gojačić – Čapljina (BIH)

4. Ignacijo Pensa – Kaštela (CRO)

5. Mirel Šehagić – Kakanj (BIH)

6. Ante Granić – Kaštela (CRO)

7. Jure Vrančić – Sinj (CRO)

8. Grgo Dukić – Sinj (CRO)

9. Andro Vuleta – Sinj (CRO)

10. Josip Tiganj – Sinj (CRO)

11. Vedran Džono - Čapljina (BIH)

12. Nikola Prusina - Čitluk (BIH)

13. Đani Husković - Mostar (BIH)

14. Marko Šarić - Dubrovnik (CRO)

15. Luka Matković - Mostar (BIH)

16. Edis Sarajlić – Jablanica (BIH)

17. Armin Ivković – Jablanica (BIH)

18. Dino Balavac – Jablanica (BIH)

19. Bakir Omanović – Jablanica (BIH)

20. Edi Đelmo – Jablanica (BIH)

21. Blago Brkić – Ljubuški (BIH)

22. Darko Brkić – Ljubuški (BIH)

23. Tomislav Krmek – Vinkovci (CRO)

24. Nikola Jurić - Mostar (BIH)

25. Željko Mandić - Mostar (BIH)

26. Vatroslav Pensa - Kaštela (CRO)

27. Karlo Gašić - Metković (CRO)

28. Marin Ostojić - Čitluk (BIH)

 

Veterani od 40-49 godina

1. Zoran Šunjić – Split (CRO)

2. Goran Sakal – Split (CRO)

3. Nahidin Mujezinović - Sarajevo (BIH)

4. Marko Kostić – Tivat (MNE)

5. Nedim Milanović – Sarajevo (BIH)

6. Orlando Glamuzina – Ploče (CRO)

7. Ante Petrović – Prozor-Rama (BIH)

8. Dragan Đođo –Prozor-Rama (BIH)

9. Marinko Brekalo – Prozor-Rama (BIH)

10. Boris Maričić – Prozor-Rama (BIH)

11. Damir Boko – Split (CRO)   

12. Mario Prusina - Čitluk (BIH)

13. Nikola Bojanić – Herceg Novi (MNE)

14. Zoran Vujičić – Herceg Novi (MNE)

15. Predrag Stanišić – Herceg Novi (MNE)

16. Pero Gavranović - Prijedor (BIH)

17. Slaviša Srdić - Trebinje (BIH)

18. Fadil Čustović - Mostar (BIH)

19. Tomislav Bradvica - Čitluk (BIH)

20. Aid Mulalić - Sarajevo (BIH)

 

Veterani od 50-59 godina        

1. Dragan Šakota – Čitluk (BIH)

2. Ljubiša Milošević – Beograd (SRB)

3. Dragan Jurčić – Ljubuški (BIH)

4. Emir Bešić – Sarajevo (BIH)

5. Zoran Vračar - Banjaluka (BIH)

6. Željko Vuksanović – Herceg Novi (MNE)

7. Milan-Mišo Bojanić – Tivat (MNE)

8. Budimir Božović – Tivat (MNE)

9. Ivan Ravlić – Ploče (CRO)

10. Ivan Čuljak – Ploče (CRO)

11. Senad Šoše – Kakanj (BIH)

12. Saša Ilijev – Kakanj (BIH)

13. Antonio Brizar – Prozor-Rama (BIH)

14. Žarko Valentić – Zagreb (CRO)

15. Željko Rebac - Čapljina (BIH)

16. Zoran Smital - Grude (BIH)

17. Zlatko Husković - Mostar (BIH)

18. Sandi Budić - Brežice (SLO)

19. Branko Vidmar - Brežice (SLO)

20. Slobodan Madžarević – Herceg Novi (MNE)

21. Dragan Šuković – Herceg Novi (MNE)

22. Mladen Bajčetić – Jablanica (BIH)

23. Mirza Dževlan – Jablanica (BIH)

24. Željko Županić – Vinkovci (CRO)

25. Danijel Mustafić – Vinkovci (CRO)

26. Željko Grbavac – Ljubuški (BIH)

27. Zoran Tomović - Trebinje (BIH)

28. Dragoslav Savanović - Prijedor (BIH)

29. Radoslav Grbić - Prijedor (BIH)

30. Vjekoslav Bojić - Prijedor (BIH)

31. Dušan Stevanović - Zenica (BIH)

32. Spomenko Husković - Mostar (BIH)

 

Veterani preko 60 godina

1. Zoran Šutić – Ploče (CRO)

2. Milan Sudar – Tivat (MNE)

3. Blažo Kovačević – Tivat (MNE)

4. Ilija Tomić – Zagreb (CRO)

5. Adnan Đuđo – Kakanj (BIH)

6. Alojz Radoš – Prozor-Rama (BIH)

7. Kemal Mehmedović – Herceg Novi (MNE)

8. Slavko Bilić – Sinj (CRO)

9. Mladen Šuić – Sinj (CRO)

10. Obren Tomić – Sarajevo (BIH)

11. Nedim Bašić – Tuzla (BIH)   

12. Marijan Župančić - Brežice (SLO)      

13. Skender Dragšić – Vinkovci (CRO)

14. Zlatko Gačanica – Sarajevo (BIH)

15. Zoran Potur - Mostar (BIH)  

16. Dragan Mikulić - Mostar (BIH)

17. Predrag Vučurević - Trebinje (BIH)

18. Miroslav Šarenac - Trebinje (BIH)

19. Zdravko Mrkonja - Trebinje (BIH)

20. Slavko Antonić - Prijedor (BIH)

21. Milenko Vujaković - Prijedor (BIH)

22. Brane Zdjelar - Prijedor (BIH)

23. Kruno Dabić - Kaštela (CRO)

24. Tomislav Đarmati - Banjaluka (BIH)

25. Zijad Fetić - Zenica (BIH)

Izvor: 
webmaster Zovak